ELFKA

REPREZENTUJE ŚWIAT DZIECI I NATURY oraz NASZE WEWNĘTRZNE DZIECKO. Piękno, otwartość, moc i autentyczność. My, dorośli, mamy obowiązek wspierać i chronić to, co najcenniejsze – nasze dzieci, wszystkie czujące istoty oraz planetę, która jest naszym wspólnym domem. Prawdziwe zmiany mogą mieć miejsce wyłącznie wtedy, gdy oprócz zdrowo myślenia, zaczniemy kierować się sercem.

Pragniemy przypomnieć Wam i sobie, że nasze serca są źródłem niesamowitej, potężnej i czystej energii i nie jest to teorią.
Serce wytwarza pole elektromagnetyczne od 60 do 100 razy większe niż ludzki mózg (mierzone w Hz). Udowodniły to wieloletnie badania prowadzone przez naukowców z Heart Math Institute.

Polecamy film: „Razem w Sercu – Globalna Inicjatywa Koherencji” https://www.youtube.com/watch?v=pa0ML4w87yc

Link do strony Heart Math Institute: https://www.heartmath.org/

 

Uważamy, że cywilizacja ze swoimi nowymi technologiami może dobrze służyć ludziom, jednak pod warunkiem, że jest w pełni bezpieczna i nie służy ograniczaniu wolności. Wiemy też, że żadna nawet najbardziej zaawansowana technologia nie zastąpi nam zdrowia, natury, a przede wszystkim siebie nawzajem. W wielu obszarach życia my i nasza planeta potrzebujemy głębokich zmian. Połączeni z sercem i ze sobą nawzajem – RAZEM, MOŻEMY WSZYSTKO!

W niektóre idee trudno jest nam uwierzyć, ale warto jest je rozważyć. Zgodnie z tzw. Efektem Motyla, trzepot skrzydeł motyla, np. w USA, może po trzech dniach spowodować tornado na drugim końcu świata. Dobrze, gdyby było to tornado miłości, a nie nienawiści. Wpływamy na siebie nawzajem w nieprawdopodobny sposób. Każdy z nas, działając na rzecz miłości, wolności i pokoju, jest ważny. Polecamy te kilkuminutowe filmiki.
Efekt domina: https://www.facebook.com/100009193291637/videos/2548949642088121
32 Metronome Synchronization: https://www.youtube.com/watch?v=5v5eBf2KwF8&t=13s

 

Dlaczego Elfka ma TURKUSOWE SERCE?

 Są wśród nas tacy, którzy czują i widzą więcej. Interpretują to, co dzieje się wokół nich inaczej niż ich otoczenie. Może Ty również masz wrażenie, że prawie wszystko jest odwrotnie niż być powinno, że odwrócone zostało do góry nogami. „Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, psychiatrzy niszczą umysły, naukowcy niszczą prawdę, media niszczą informacje, religie niszczą duchowość, a rządy niszczą wolność”. (Chris Hedges)

W przestrzeni naszego życia wypaczono wiele podstawowych pojęć i symboli. Przykładem takiego odwrócenia-wypaczenia jest przedstawianie serca w kolorze czerwonym. Czerwona „czakra podstawy” reprezentuje biologiczną, instynktowną potrzebę przetrwania, a przede wszystkim popęd seksualny sugerując, że miłość to sex. Serce Elfki jest TURKUSOWE, ponieważ kolor ten najlepiej oddaje intencję projektu. Turkus składa się z dwóch kolorów: Zielonego – jest to kolor czakry serca reprezentujący bezwarunkową miłość, empatię i radość. Niebieskiego – jest to kolor czakry gardła reprezentujący komunikację, ekspresję i zdolność przekazywania prawdy. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o mowę, wyrażać możemy się również na inne sposoby – poprzez taniec, muzykę, sztukę oraz przeróżne twórcze pomysły.
Z tego powodu w gronie angielskojęzycznych przyjaciół nasz projekt nazywamy „Teal Heart ®Evolution” czyli ®Evolucją Turkusowego Serca.