Spis treści

Znamy powiedzenie „nie opowiadaj bajek”, a mimo to każdego dnia zawierzamy zmanipulowanej wersji rzeczywistości, prezentowanej nam w mediach głównego nurtu.

Media niejednokrotnie wykorzystywane są jako narzędzie do sterowania ludzką świadomością. Zatajają prawdę, manipulują faktami, odciągają uwagę od tego, co naprawdę istotne. Pokazywane tam informacje często służą programowaniu naszej percepcji tak, byśmy bez głębszej refleksji myśleli, czuli, a co za tym idzie – reagowali w sposób przez nie wyreżyserowany.

Ci, którzy sprawują władzę, posługując się mediami, karmią nas żenująco płytką rozrywką. Nieustannie usypiają nasze zdrowomyślnie. Wykorzystując łatwowierność, za plecami łamią konstytucyjne prawa. Bawią się nami jak pies szmacianą zabawką.

Poddani nieustannemu bombardowaniu informacjami, zmęczeni ich natłokiem, przebodźcowani, straciliśmy kontakt  z samymi sobą – z fundamentalnym, wewnętrznym poczuciem mocy. Ze swoim sercem, sumieniem – człowieczeństwem. 

Intencją powstania tej strony jest ujawnienie ukrywanych przed nami informacji, niezależnie od tego, jak bardzo okażą się trudne lub niewygodne do przyjęcia. Celem naszego projektu jest zainspirowanie kreatywnych, odważnych ludzi do współdziałania na rzecz suwerenności, wolności i prawdy.

REPREZENTUJE ENERGIĘ DZIECI I NATURY

Piękno, otwartość, moc i autentyczność. My, dorośli, mamy obowiązek wspierać i chronić to, co najcenniejsze   –  nasze dzieci i planetę, która jest naszym wspólnym domem. W swoim działaniu powinniśmy kierować się sercem.

Umysł ludzki daje się łatwo zmanipulować. Wiele nowych informacji, szczególnie płynących od wybranych przez media „autorytetów i ekspertów”, jest przez nas bezkrytycznie akceptowanych, stając się czymś, co nazywamy „moją opinią”. Prawda jest jednak taka, że jeśli nie prowadzimy samodzielnych studiów, korzystając z różnych, niezależnych źródeł informacji, tzw. „moja opinia” nie jest „moja”…

Pragniemy przypomnieć Wam i sobie, że nasze serca są źródłem niesamowitej, potężnej i czystej energii i nie jest to teorią.

Serce wytwarza (mierzone w Hz) pole elektromagnetyczne od 60 do 100 razy większe niż ludzki mózg. Udowodniły to wieloletnie badania prowadzone przez naukowców z Heart Math Institute (Instytut Matematyki Serca).

Polecamy film

„Razem w Sercu – Globalna Inicjatywa Koherencji”

The hearts magnetic field which is the strongest rhytmic field produced by the human

Uważamy, że cywilizacja ze swoimi nowymi technologiami może dobrze służyć ludziom, jednak pod warunkiem, że jest w pełni bezpieczna i nie służy ograniczaniu wolności. Wiemy też, że żadna nawet najbardziej zaawansowana technologia nie zastąpi nam zdrowia, natury, a przede wszystkim siebie nawzajem. W wielu obszarach życia my i nasza planeta potrzebujemy głębokich zmian. Wiemy, że połączeni z sercem i ze sobą nawzajem…

- RAZEM, MOŻEMY WSZYSTKO!

W niektóre idee trudno jest nam uwierzyć, ale warto jest je rozważyć. Zgodnie z tzw. Efektem Motyla, trzepot skrzydeł motyla, np. w USA, może po trzech dniach spowodować  tornado na drugim końcu świata. Dobrze, gdyby było to tornado miłości, a nie nienawiści. Wpływamy na siebie nawzajem w nieprawdopodobny sposób. Każdy z nas, działając na rzecz miłości, wolności i pokoju, jest ważny.

Polecamy te kilkuminutowe filmiki:
serce
Dlaczego Elfka ma ZIELONE SERCE?

Są tacy wśród nas, którzy czują i widzą więcej. Interpretują to, co dzieje się wokół nich inaczej niż ich otoczenie. Może ty również masz wrażenie, że prawie wszystko jest odwrotnie niż być powinno, że odwrócone zostało do góry nogami.

„Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, psychiatrzy niszczą umysły, naukowcy niszczą prawdę, media niszczą informacje, religie niszczą duchowość, a rządy niszczą wolność”. (Chris Hedges)

W przestrzeni duchowości również wypaczono tak wiele podstawowych symboli i pojęć. Przykładem takiego odwrócenia-wypaczenia jest przedstawianie serca w kolorze czerwonym. Czerwona „czakra podstawy” reprezentuje biologiczne, instynktowne potrzeby przetrwania,  a przede wszystkim popęd seksualny.

Serce Elfki jest zielone, ponieważ taki jest naturalny kolor czakry serca. Reprezentuje on bezwarunkową miłość, empatię i radość. W gronie angielskojęzycznych przyjaciół nasz projekt nazywamy „Green Heart ®Evolution” czyli ®Evolucją Zielonego Serca. 

Naszą intencją jest więc odwrócenie tego, co zostało odwrócone.

Celem powstania tego projektu jest zainspirowanie otwartych, odważnych, kreatywnych ludzi i stworzenie możliwości do twórczego wykorzystania talentów na rzecz budzenia świadomości. Za pomocą muzyki, obrazu, słów – różnego rodzaju twórczych projektów pragniemy mówić o tym, co ważne. Ujawniamy to, co ukrywane, nazywając rzeczy po imieniu.

Dzięki różnego rodzaju kreatywnym projektom pragniemy zachęcić odbiorców tych projektów do wejścia na nasza stronę i dać im możliwość zobaczenia tego czego media głównego nurtu nigdy nie pokażą.

Wiele filmów, dotyczących głównie tematyki CORONAVIRUSA, 5G, kulisów globalnej sytuacji panującej na świecie oraz innych tematów uznawanych za „teorie spiskowe”, jest w tej chwili usuwanych z sieci przez globalną cenzurę (patrz termin: ”teoria spiskowa). Termin „teorie spiskowe” („conspiracy theory”) został wymyślony przez CIA,  by zdyskredytować wszystko, co jest nie na rękę rządom i liberalnym elitom. Termin ten wykreowano i  zaczęto upowszechniać po zabójstwie prezydenta Kennedy’ego, który naraził się bangsterom chcąc odebrać im bank narodowy FED. Wyrażenie „teoria spiskowa” jest socjotechnicznym wytrychem, który ma w założeniu kończyć dyskusję niewygodną dla rządów i korporacji oraz ośmieszać w oczach społeczeństwa tych, którzy demaskują korupcję, afery, przestępstwa, fałszerstwa i inne patologie elit.).

Naszą intencją jest zebranie na tej stronie najcenniejszych informacji z medialnego morza filmów, programów i publikacji. Jako wolni ludzie mamy prawo mieć dostęp do pełnej informacji, dlatego udostępniamy to, co uważamy za wartościowe. Odbiorcy pozostawiamy możliwość oceny.

Jeśli rezonujesz z tym, co robimy, jesteś solidny, masz czas i chciałbyś przyłączyć się do nas, wyślij nam próbkę swojej twórczości.

CHCESZ POCZYTAĆ WIĘCEJ?

Co robi nam szkoła czyli ZABÓJSTWO LUDZKIEJ KREATYWNOŚCI

System szkolnictwa został intencjonalnie i tak precyzyjnie zorganizowany, by po kilku latach tzw. „nauki” z geniuszy zrobić podporządkowane, odtwórcze marionetki. Bo jak inaczej można by narzucić cokolwiek co nie jest godne, dobre i mądre silnym, świadomym siebie i samostanowiącym istotom. (Wystąpienie prof. Geroga Landa w TED-X dotyczące testów kreatywności zleconych przez NASA).

System edukacji działa, i to jak!